<МЕТА> - Украина Анекдоты
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Анекдоты
Новости
Рефераты
#

Про евреев

Чудо.
Зустрілись панотець, ксьондз і равин та почали виясняти – чий Бог найсильніший. Які Чуда об’являє.
От їду я своїм «ламброджіні» до Києва – хвалиться панотець- , швидкість – 280, обганяю всіх, раптом на зустрічну смугу виносить «ферарі» на швидкості мінімум 300 – зараз зіткнемся! Я лиш встиг вигукнути «Боже поможи!», як «ферарі» наїзжає на якусь каменюку - і його підкидає в повітря і переносить понад моїм автом. Врізався у когось позаду мене (я не мав часу виясняти, бо на синод спішив).
Та у мене ще складніше було – оповідає ксьондз – якось у глибоких молитовних роздумах забрів я на височенну скелю в Альпах і, не помітивши прірви, зірвався у неї. Коли помітив, що вже лечу вниз, я змолився: «Господи всемогутній! врятуй мене!» і теба ж було, щоб саме у цей момент вівчар віз своїм осликом великий кошіль овечої вовни – я впав саме в нього! Хіба ж це не Чудо?
А зі мною – каже равин – трапилось ще неймовірніше Чудо - із переміщенням у часі! Якось у суботу прогулююсь я вулицею, дивлюсь сто доларів лежить. Я наступив на долари ногою, а підняти немає права, адже субота: нічого робити не можна, а тим більше піднімати гроші. Стою я, стою, і не знаю, що робити – не стояти ж тут до завтра. «Боже! почав я молитись, зроби щось, допоможи!».
І тут сталось Чудо! Навколо субота, а в мене під ногами – четвер!
14.01.2009 Прислал: mohytyczr
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены