<МЕТА> - Украина Анекдоты
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Анекдоты
Новости
Рефераты
#

Про евреев

В городе произошел несчастный случай. Погиб Абрам,его переехал трамвай. Выбрали самого компетентного еврея,чтобы сообщить трогательной жене. Тот приходит к дому, стоит во дворе и кричит: \"Здесь живет вдова Рабинович?! Выглядывает Сара в окно и кричит: На тебе дулю! у меня есть муж Абрам!Он за хлебом в булочную пошел! А Изя кричит:" На тебе две дули! Его только-что трамвай переехал!!!
18.04.2008 Прислал: brigantina
-Изя, откуда у тебя такие шикарные часы ???
-Это мне папа перед смертью продал !
05.05.2008 Прислал: непиздинский
-Абрам,ваша жена б...дь!
-А ваша?
-Но всетаки.
06.06.2008 Прислал: st40
-Абрам,хочешь я подарю тебе шторы?
-А зачем же мене шторы?
-Шоб,кода ты будешь трахать свою жену,шоб я не видел.
-Моня,хочешь я подарю тебе бинокиль?
-А зачем же мене бинокиль?
-Шоб ты видел чью жену я трахаю.
06.06.2008 Прислал: st40
( з с.Кульчиць під Самбором)
Зустрілись (традиційно ) американець, росіянин і українець.
Випили першу, розговорились, та й ну вихвалятись:
От у нас, в Штатах, каже Джон, так далеко наука сягнула – усе техніка та компутери роб-лять, а люди не встигають грошей з електронних карток знімати і все лиш насолоджують-ся життям.
Все би вам, буржуям, паразитувати - відказує Ваня, а ми от невтомно працюємо на оборо-ну: наші підводні човни лежать на дні океану, а коли Родіна накаже – піднімаються на по-верхню води – і злітають у космос!
Іванова черга: а от у нас, в Самборі, є такий батяр – Петро. Коли у нього піцюрина насто-вбурчиться, то на ній 17 горобців може сісти!
Принесли другу:
Знаєте, friends , не такі вже ми генії. До компутерів все одно треба й обслуги – ну там ки-тайців, чи індусів: ті рублять у обчислювальній техніці. Без них все одно жодна система не хоче працювати.
Да и я вам, друзья, немножко приврал: ну не може ж підводний човен літати у космос. Ну так, трошки підскочить над водою – але все одно впаде.
Та ви знаєте, друзі, про Петра із Самбора я теж дещо перебільшив: отой сімнадцятий го-робець ледь-ледь однією лапкою тримається. Щось трохи не в настрої Петро - то й падає.
Пішла третя:
Джон: чого там гріха таїти, не врятували нас компутери – проґавили терористів: ті каміка-дзе - алькаїди завалили найбільший торговий центр у Штатах, тисячі людей загинули...
Ваня: та і у нас ось - який вже там космос: «Адмірал Нахімов» навіть з морського дна не піднявся – так і загинули моряки разом з субмариною. Жалко парней...
Іван: хлопці! мушу признатись, що теж збрехав. Оцей Петро таки не з Самбора - а зі Ста-рого Самбора.
30.06.2008 Прислал: mohytyczr
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены