<МЕТА> - Украина Анекдоты
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Анекдоты
Новости
Рефераты
#

Английские

Найгірший день в житті!

Мужчина в барі сидить, дивиться на його стакан з напоєм майже вже півгодини.

Зайшов у бар водій вантажівки, сів поруч з ним, взяв напій від мужчини і випив його до дна. Бідний чоловік починає плакати. Водій вантажівки говорить: "Перестань чоловіче, я просто пожартував. Зараз я куплю тобі інший напій. Я не можу терпіти, коли мужчина плаче".

"Ні, каже він, це не від цього. Сьогоднішній день є найгірший у моєму житті. По-перше, я заспав і запізнився на роботу. Мій бос вигнав мене з роботи. Коли я вийшов з будинку до моєї машини, виявилося що її вкрали. Поліцейські заявили, що вони не можуть нічого зробити. Я взяв таксі, щоб повернутися додому, і коли я вийшов з нього, я згадав, що я залишив мій гаманець та кредитні картки в ньому. Таксист рушив і поїхав ".

"Я зайшов до моєї хати і застав мою дружину в ліжку з сусідом. Я прийшов до цього бару. І як тільки я думав покінчити моє життя самогубством, з'явився ти і випив мою отруту ".
20.10.2008 Прислал: uainfocenter.com
Раннее туманное утро в предместье Лондона.Пожилая и подслеповатая англичанка выходит из своего котеджа на огород и видит слона поедающего её капусту. В страшном испуге она звонит в полицейский участок и жалуется дежурному инспектору на то , что на её огороде какое то огромное животное рвёт хвостом капусту !!! И что же оно делает с капустой - поинтерисовался инспектор. Если я вам скажу - вы всё равно не поверите !!!
06.12.2008 Прислал: Великан
Англійська сім*я збирається до театру. Уже таксі під хатою, виходять - і тут кицька під ногами господарів - шусть у хату!Чоловік повертається, щоб вигнати тваринку на двір.Жінка сідає в авто і виправдовується перед шофером:
- Мій чоловік повернувся, щоб поцілувати мою матінку.
Нарешті повертається спітнілий і знервований мен і цідить крізь зуби:
- Це старе шмодло заховалося під ліжком і я мусив видряпувати її шваброю!
22.01.2009 Прислал: shurmeta
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены